Dizayn ve UYGULAMA

Konusunda uzman personeli ile, Bölgesel Isıtma Sistemleri ile HVAC projeleri dizaynı ve uygulaması.

Isıtma Soğutma ve Havalandırma Sistemleri

Isıtma ve Soğutma Sistemleri
Havalandırma Sistemleri
Hava Kanalları İmalat ve Montajı
Pompa İstasyonları
Soğuk Odalar
Hijyenik Odalar
Değişken Debili Klima Sistemleri


Sıhhi Tesisat Sistemleri

Yangından Korunma Sistemleri

Sulu yangın söndürme sistemleri
Yangın tesisatı pompa istasyonları
Gazlı söndürme sistemleri
Köpüklü sistemler
Duman tahliye sistemleri
Sıhhi Tesisat ekipmanları Kullanma suyu basınçlandırma ve dağıtım sistemleri Sıcak su basınçlandırma ve dağıtım sistemleri Pis su tesisatları Yağmur suyu tesisatları Arıtma ve Yumuşatma sistemleri Bahçe sulama sistemleri Güneş Enerjisi sistemleri

Depolama Tankları

Firmamızın en deneyimli olduğu konulardan biri Depolama Tankları'dır. API650 ve GOST standartlarında depolama tankları projelendirme aşamasından devreye almaya kadar olan süreçte uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Basınçlı Kaplar

Hava tankları, ekipman tanklar gibi birçok basınçlı kap imalatlarında projeye özel hizmetler vermekteyiz. Talep etmiş olduğunuz ürünler en kısa sürede imal edilerek bağımsız denetim firmaları tarafından CE işareti ile belgelendirilebilmektedir.

Çelik Konstrüksiyon

Günümüz teknolojisi ile artık çelik hayatımızın her alanında bizlerle. Uygulama kolaylığı, geri dönüşüm ve hızlı uygulanabilirliği ile çelik yapılar hayatımızda önemli bir yer kazandı. Endüstiyel tesislerler, fabrika binaları, depo binaları, uçan hangarları ve birçok bina artık günümüzde yapısal çelik ile yapılmaktadır.